Algade 61
4760  Vordingborg
Telefon:
4512 4990

 

 

Startside

 

 

 

 


 

Siden er optimeret til
1024 x 768 eller højere

MODELFLYVNING DANMARK

   

Counter
vores besøgstæller

Vejret i Vordingborg
Vejret på Madsnedø

 


 

 

Indmedelse finder du HER
Opgjort pr. 01 sept. 2009

* kontrollant til A certifikat.

 

 

        
  Jens Friis Madsen Kim Hansen
  Gl. Præstøvej 42 Manøvej 98a 3,9
  4735 Mern 4700 Næstved
  Tlf. 55993728 mobil 21469128 Tlf. 55766262 mobil 26187988
  jens@madsen.tdcadsl.dk kastrupparken7@mail.dk
  Jens Ohrberg Petersen Mikael Frandsen
  Vestenborg alle 215 L 27 Vigvej 47A
  4800 Nykøbing F 4840 Nr. Alslev
  tlf: 26277280. tlf 31361743
  cumulus@live.dk frandsen1964@gmail.com
  Bent Hald

Kim Vastila

 
  4800 Nykøbing F
Tlf: 28785812
  kimvorrc@gmail.com
  Ove Pedersen
  Carit Etlarsvej 7
  4760 Vordingborg
  tlf. 40633210  
  email: tp@regionsjaelland.dk
  Ove Johansen formand Boye Olsen         revisor
  Vigvej 47 Nr. Vedby Sct. Clementsvej 78
  4840 Nr. Alslev 4760 Vordingborg
  Tlf. 54457446 mobil 21623478 Tlf. 55375632
  oveasigne@hotmail.com Boye.olsen@molytex.dk
  Ea Johansen                   kasserer Tommy Andersen
  Vigvej 47 Nr. Vedby Præstøvej 31
  4840 Nr. Alslev 4771 Kalvehave
  Tlf. 54457446 mobil 40768328 mobil arb. 21205297
  enajohansen@hotmail.com tosan@tdc.dk
  Dan Larsen Kim Kongsbak
  Gåbensevej 27 Havremarksvej 9 Slotsbjergby
  4840 Nr. Alslev 4200 Slagelse
  Tlf.mobil 28944402 tlf. 58584185/22697161
  dan.gudmann@hotmail.com kongsbak09@gmail.com
  Brian Røygaard Poul Bentzen
  Viaduktvej 13 Ring
  4750 Lundby 4700 Næstved
  Tlf. 21485840   brian@roygaardfam.dk tlf. 55382227 mobil 40452228 p.bentzen@mail.dk
  

 

  Johnny Johannesen Kurt Mogensen Webmarster
  Østergårdsstræde 50 Vigvej 41 1 sal
  4735 mern 4840 Nr. Alslev
  tlf. 55395263/41600851 tlf.61663038
  jo.jo@live.dk Kurt@kubiken.dk
  Flemming Jensen
  Ottingvej 2
  4760 Vordingborg
  tlf. 50945051
  flekajen@privat.dk